Na ile bezpieczne jest korzystanie z usług dewelopera?

Bazując na naszym życiowym doświadczeniu możemy dojść do wniosku, że absolutnie nie można nikomu ufać, jednak z takim podejściem z pewnością nie bylibyśmy w stanie poczynić żadnego kroku w stronę własnego rozwoju. W przypadku rynku nieruchomości wiele się zmieniło już jakiś czas temu i dzisiaj prawa kupującego oraz wystawiającego na sprzedaż mieszkania reguluje odpowiednia ustawano deweloperach z 16 września 2011 roku, w której zapisane jest wszystko, co najważniejsze w tej właśnie kwestii.

Deweloper czy rynek wtórny?

Na rynku wtórnym dużo łatwiej można dać się oszukać i w wielu przypadkach nie ma możliwości odzyskania straconych na inwestycji pieniędzy. Mieszkanie może być obciążone długami, nieraz nawet sprzedawane jest wraz z lokatorem – na przykład babcią, która nie zdążyła umrzeć przed sprzedaniem przez dzieci czy wnuki nieruchomości. Pierwotny rynek nieruchomości ma zdecydowane mniejsze pole na niespodzianki, jeśli więc chcemy wszystkie oszczędności całego życia wydać właśnie na mieszkanie, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie mieszkanie od dewelopera.

Takie mieszkanie ma swoje plusy

Biorąc pod uwagę takie inwestycje, jak mająca powstać do 2018 roku inwestycja przy Czyżewskiego 1, nietrudno wyobrazić sobie standard oferowanych mieszkań w różnych rozmiarach oraz z możliwością indywidualnego dopasowania ilości pokoi. Mieszkania są ustawne, o zróżnicowanym metrażu, przestronne oraz słoneczne, a także zawsze w pełni funkcjonalne.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *