Małe mieszkania w stanie deweloperskim – szansa dla młodych

Każdy z nas kiedy stawiał pierwsze kroki w dorosłość u boku swojego życiowego partnera, z którym trzeba było przecież gdzieś mieszkać. Dzisiaj życie wraz z rodzicami z jednej bądź z drugiej strony zdecydowanie odpada, ponieważ każdemu młodemu małżeństwu zależy na samodzielności oraz możliwości uczenia się na własnych błędach. Do tego jednak niezbędne jest posiadanie własnego mieszkania. Tutaj najczęściej zaczyna się dłuższa dyskusja, podczas padają różnego rodzaju propozycje, chociaż i tak wiadome jest z góry, która z nich jest najlepsza oraz najatrakcyjniejsza.

Propozycja pierwsza: rynek wtórny

Ten przez młode małżeństwa obecnie brany jest pod uwagę jedynie jako ostateczność, ponieważ większość tego typu mieszkań znajduje się w stanie do generalnego remontu, na co zwykle młodzi nie mają ani czasu, ani pieniędzy. Nie zawsze jasna jest również sytuacja prawna takich lokali, pozostawiają więc często naprawdę sporo do życzenia. Biorąc pod uwagę całość, inwestycja na rynku wtórnym może nas ostatecznie wynieść znacznie więcej, niż zakupienie niewielkiego mieszkania z rynku pierwotnego.

Propozycja druga i ostateczna: rynek pierwotny

Najlepsze mieszkania dla młodych małżeństw można znaleźć wśród takich inwestycji, jak ta sukcesywnie powstająca przy Czyżewskiego 1, zlokalizowana niedaleko centrum, ale również w pobliżu najważniejszych dla małżeństwa obiektów, jakimi są żłobki, przedszkola oraz szkoły.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *